středa 24. září 2014

Tonga fotky

Milí kamarádi,

Ostrovy Tongy z letadla:)

moc Vás všechny zdravíme z Kakadu NP na severu Austrálie, užíváme si cestování na plno, ale jsem moc a moc pozadu se všemi našimi fotkami a příspěvky. Dostávám se tedy alespoň k tomu abych s Vámi sdílela fotky z Tongy, tam jsem strávili sice jen 7 dní, ale nikdy na ně nezapomeneme. 
Tato země je totiž ještě stále skoro zapomenutým královstvím uprostřed Pacifiku. 

Nácvik sboru na Ostrově Ofu

Bydleli jsme přímo u rodiny, která nás mezi sebe přijala ne jako jednoho z mnoha turistů, ale jako přátele a mohli jsme s nimi sdílet všechny jejich radosti, zvyky a každodenní život. 
Nezapomenutelným zážitkem bylo plavání s velrybami. Náš foťák to bohužel pod vodou nezvládal, ale náš kamarád Petr, kterého jsme úplnou náhodou na Tonze také potkali slíbil, že nám pošle svá úžasná videa a fotografie z Tongy. Určitě se s vámi o ně podělíme. Celou dobu jsem si psala deník, tak budu postupně upravovat i tento příspěvek, ale nyní Vám posílám alespoň odkaz na fotky:)

Moc Vás všechny zdravíme, a ještě se podělím o dnešní zážitek z plavby na lodi přímo po Aligator river (asi si přeložíte sami), úžasný východ slunce, obrovské množství ptáků, krokodýli vyhřívající se na slunci, bůvoli povalující se v trávě a my na loďce přímo uprostřed téhle divočiny...stálo to za to!

Mějte se krásně a moc děkujeme za všechny Vaše zprávy. Anička a Jirka

1 komentář: