čtvrtek 7. listopadu 2013

Austrálie...pláže a zase pláže

Milí kamarádi, maminky, tatínku, babičky, dědečkové, sestry a bratře:)

hlásíme se dnes spíše narychlo, abychom Vám dali vědět, že se máme stále dobře a začínáme si užívat přelomu jara a léta v Sydney. Teploty rostou a my objevujeme krásy zdejších pláží, učíme se jak sjíždět vlny, plánujeme, že si koupíme body surf - to je takový minisurf, na kterém se člověk také pěkně sveze. 

Jirka a nebezbečný proud (dangerous current)

Do party jsme přibrali novou asistentku z Belgie, Laru, která vyslovuje typické francouzské R a je s ní sranda. Pro nás je nejen příjemnou společností v bytě, ale i motivací mluvit stále v angličtině, oba s Jirkou pociťujeme že se díky Laře posuneme zase o kus dopředu.

Anna a Lara u Palm Beach Lighthouse (maják)
Tentokrát bude přízpěvěk spíše o fotkách, protože máme teď v domech hodně aktivit a volného času je opravdu málo. Budeme mít během 3 dnů 3 oslavy na kterých se s Jirkou aktivně podílíme prezentací o Benediktu:), zpíváním i hraním divadla, tak nám prosím držte pěsti.


 
Whale beach

A zpět k plážím, navštívili jsme 2 z nejznámějšách pláží v Sydney -  Dee Way a Palm Beach, kromě toho také odlehlejší Whale Beach. Každá z pláží je něčím specifická: na Dee Way se prý během léta promenádují nejhezčí krásky a krasavci ze Sydney. Z Palm beach můžete dojít až k majáku s výhledem přes oceán a na Whale Beach jsme sice neviděli obří velryby ale obří vlny, ze kterých jsme měli respekt.

Palm Beach (víte proč?)Na závěr chceme říct, že už se velice těšíme na příjezd rodičů z Hlavňova a začínáme plánovat výlet na jižní pobřeží Austrálie:) 

Posíláme všem trochu tepla!!! Mějte se krásně. A+J1 komentář:

  1. ..tak jestli vy se těšíte, tak my o to víc, protože pro nás to bude suprdobrodružství..a už je to za dveřmi..

    OdpovědětVymazat