sobota 23. listopadu 2013

S mamkou na Dee Way:)

Krásný den všem!

mamka na Dee Way
Dnešní den v Sydney začal opět velice deštivě, my jsme se ale nedali odradit a po dopoledni stráveném vyměňováním pneumatiky a splněním technické zkoušky s naší Toyotou jsme se vydali s mamkou na Dee Way. Abych nezapomněla, mamka ještě dopoledne stihla obhlédnout supermarket a zjistila, že nejlevnější maso v Austrálii je hovězí. Než jsme se vrátili z technické, už měla maso naložené a my jsme si ho vzali s sebou, abychom ho jako praví Australané mohli ogrilovat na pláži:)
Na Dee Way, bylo krásně, i když zpočátku ještě trochu pršelo. ..viz obrázek:)

:)

V Sydney řádily bouřky a tak Dee Way vypadala trochu neučesaně, všude byla spousta vyplavených chaluh, ale i to byla pro nás příjemná změna.

Pláž po bouřce - všude samé chaluhy
a zase ty chaluhy...
K večeru jsme si udělali krásnou vycházku až na samotný výběžek golfového hřiště u Dee Way, odtud je jeden z nejkrásnějších výhledů na okolní pobřeží. Pozorovali jsme rogalistu a kochali se pobřežím.

konec světa
Závěr dne byl zpečetěn opravdovým Australským steakem:) parádaZítra se mamka přestěhuje na pláž Cronulla a bude si doufejme užívat KRÁSN0HO POČASÍ...chichi

S pozdravem Brodská menšina v Sydney

3 komentáře:

 1. Óóóóó, levný hovězí! Můžu taky přijet? :-)
  Vsadím se, že to pro mamku musí být skvělý zážitky...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jasně, uděláme tady celé tvé rodince hovězí steaky:), s mamkou a taťkou vyrazíme za týden do Melbourne autem, tak snad to budou super zážitky:).. Mějte se pěkně!!!

   Vymazat